Inschrijving scholen
Start inschrijvingen
Voor schooljaar 2026-2027 hanteren we verschillende inschrijfperiodes:
- Kleuter- en basisonderwijs: vanaf dinsdag 25 augustus 2026 om 9 uur tot en met woensdag 2 september 2026
- Secundair onderwijs: vanaf donderdag 3 september 2026 om 9 uur tot en met donderdag 10 september 2026
Hoe inschrijven?
Reserveer bij voorkeur online. Zo hebben wij meteen alle nodige gegevens voor jullie inschrijving. Zodra de inschrijfperiode loopt, kan je vanuit de pagina met het aanbod ook inschrijven.
Liever per mail? Stuur dan een mail naar info@ccdeadelberg.be met vermelding van de gewenste voorstelling(en), het aantal leerlingen en het voorkeurmoment.
Belangrijk!
• Alle inschrijvingen worden in volgorde van ontvangst genoteerd. Deze volgorde is bepalend wanneer het maximaal aantal leerlingen overschreden wordt.
• Er wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met het voorkeurmoment dat aangeduid is op het inschrijvingsformulier. Wijzigingen zijn echter niet uit te sluiten.
• Indien er slechts één voorstelling georganiseerd kan worden, is dit om organisatorische redenen steeds een namiddagvoorstelling.
• Inschrijvingen worden in september per email door ons bevestigd door middel van het definitieve deelnameschema. Dit is vanaf dan bindend. Groepen die ingeschreven zijn, worden verwacht te komen, anders geldt de annulatievergoeding.
Betalingen
Betalingen gebeuren via overschrijving na ontvangst van de factuur. Indien uw school werkt met bestelbonnen, bezorg ons dan tijdig het bestelbonnummer voor een vlotte facturatie.
We factureren enkel de aanwezige leerlingen. De deelname van afwezige leerlingen die wel ingeschreven waren, wordt enkel gefactureerd als het verschil meer dan 10% bedraagt.
Annulatievergoeding
Na ontvangst van de bevestigingsmail, zijn de inschrijvingen definitief. Annuleren is dan niet meer mogelijk. De gereserveerde plaatsen worden dan aangerekend. Houd dus rekening met pedagogische studiedagen, schoolreizen, sportdagen en andere activiteiten.
Laatkomers worden na aanvang van de voorstelling niet meer toegelaten. Ook in dit geval worden de gereserveerde plaatsen gefactureerd.