Wie is wie

Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg 


Team CCDA:

Cindy Daems
directeur CC De Adelberg
zakelijke & artistieke leiding - programmator expo / dans
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Marij Vandenberk
cultuurfunctionaris
programmator avondprogrammatie - muziek (alle genres) - humor
marij.vandenberk@ccdeadelberg.be

Bo Moelans & Marie Claes
cultuurfunctionaris
programmator theater, familietheater, jongeren, school
bo.moelans@ccdeadelberg.be (niet aanwezig op woensdag en vrijdag)
marie.claes@ccdeadelberg.be (seizoen 2022-2023)

Jan Buyens
educatief medewerker (tot juni 2023)
programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Eline Swinnen
coördinator vorming & projecten
programmator vorming (en  literatuur) & projectwerking
eline.swinnen@ccdeadelberg.be

Stef Pennemans
coördinator publiekswerking & lokaal cultuurbeleid
stef.pennemans@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
coördinator planning & gastprogrammatie
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be 

Sylvie Lodewijks
verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be                                             

Annick Wouters
medewerkster onthaal & administratie
annick.wouters@ccdeadelberg.be

Linda Vander Mierde
medewerkster onthaal & administratie
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
medewerkster onthaal en administratie
pauline.corens@ccdeadelberg.be


Technische Ploeg
techniek@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
Gül Tanrikulu
Meyrem Tanrikulu
Vanessa Vanhout
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Annemie Hendriks
verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Inge Geboers
medewerkster Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Liesbeth Janssens
stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Dienst Lokaal Cultuurbeleid
contactpersoon: Marij Vandenberk / Cindy Daems
cultuur@ccdeadelberg.be  / cultuur@lommel.be
www.ccdeadelberg.be / www.lommel.be

Peter Vanderkrieken
schepen van cultuur
peter.vanderkrieken@lommel.be

____________________________

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg

Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB

Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg 


Team CCDA:

Cindy Daems
directeur CC De Adelberg
zakelijke & artistieke leiding - programmator expo / dans
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Marij Vandenberk
cultuurfunctionaris
programmator avondprogrammatie - muziek (alle genres) - humor
marij.vandenberk@ccdeadelberg.be

Bo Moelans & Marie Claes
cultuurfunctionaris
programmator theater, familietheater, jongeren, school
bo.moelans@ccdeadelberg.be (niet aanwezig op woensdag en vrijdag)
marie.claes@ccdeadelberg.be (seizoen 2022-2023)

Jan Buyens
educatief medewerker (tot juni 2023)
programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Eline Swinnen
coördinator vorming & projecten
programmator vorming (en  literatuur) & projectwerking
eline.swinnen@ccdeadelberg.be

Stef Pennemans
coördinator publiekswerking & lokaal cultuurbeleid
stef.pennemans@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
coördinator planning & gastprogrammatie
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be 

Sylvie Lodewijks
verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be                                             

Annick Wouters
medewerkster onthaal & administratie
annick.wouters@ccdeadelberg.be

Linda Vander Mierde
medewerkster onthaal & administratie
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
medewerkster onthaal en administratie
pauline.corens@ccdeadelberg.be


Technische Ploeg
techniek@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
Gül Tanrikulu
Meyrem Tanrikulu
Vanessa Vanhout
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Annemie Hendriks
verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Inge Geboers
medewerkster Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Liesbeth Janssens
stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Dienst Lokaal Cultuurbeleid
contactpersoon: Marij Vandenberk / Cindy Daems
cultuur@ccdeadelberg.be  / cultuur@lommel.be
www.ccdeadelberg.be / www.lommel.be

Peter Vanderkrieken
schepen van cultuur
peter.vanderkrieken@lommel.be

____________________________

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg

Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB