Wie is wie

Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg 


Team CCDA:

Cindy Daems
directeur CC De Adelberg
diensthoofd Lokaal Cultuurbeleid
programmator muziek en dans
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Wim Hoekx
cultuurfunctionaris
programmator humor, klassiek, muziek, familietheater en school
wim.hoekx@ccdeadelberg.be

Bo Moelans
cultuurfunctionaris
programmator theater, jongeren, school
publiekswerking
bo.moelans@ccdeadelberg.be

Jan Buyens
educatief medewerker
programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Marij Vandenberk
cultuurfunctionaris
programmator
coördinator publiek en lokaal cultuurbeleid
marij.vandenberk@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
coördinator planning en gastprogrammatie
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be 

Sylvie Lodewijks
verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be                                             

Annick Wouters
medewerkster onthaal en administratie
annick.wouters@ccdeadelberg.be

Linda Vander Mierde
medewerkster onthaal en administratie
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
medewerkster onthaal en administratie
pauline.corens@ccdeadelberg.be

Klaartje Hendriks
medewerkster onthaal en administratie
klaartje.hendriks@ccdeadelberg.be

Peter Wijgaerts
hoofd techniek
peter.wijgaerts@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Gül Tanrikulu
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Meyrem Tanrikulu
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Vanessa Vanhout
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Annemie Hendriks
verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Inge Geboers
ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Liesbeth Janssens
stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Dienst Lokaal Cultuurbeleid
contactpersoon: Marij Vandenberk / Cindy Daems
cultuur@ccdeadelberg.be  / cultuur@lommel.be
www.ccdeadelberg.be / www.lommel.be

Peter Vanderkrieken
schepen van cultuur
peter.vanderkrieken@lommel.be

____________________________

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg

Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB

Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg 


Team CCDA:

Cindy Daems
directeur CC De Adelberg
diensthoofd Lokaal Cultuurbeleid
programmator muziek en dans
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Wim Hoekx
cultuurfunctionaris
programmator humor, klassiek, muziek, familietheater en school
wim.hoekx@ccdeadelberg.be

Bo Moelans
cultuurfunctionaris
programmator theater, jongeren, school
publiekswerking
bo.moelans@ccdeadelberg.be

Jan Buyens
educatief medewerker
programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Marij Vandenberk
cultuurfunctionaris
programmator
coördinator publiek en lokaal cultuurbeleid
marij.vandenberk@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
coördinator planning en gastprogrammatie
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be 

Sylvie Lodewijks
verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be                                             

Annick Wouters
medewerkster onthaal en administratie
annick.wouters@ccdeadelberg.be

Linda Vander Mierde
medewerkster onthaal en administratie
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
medewerkster onthaal en administratie
pauline.corens@ccdeadelberg.be

Klaartje Hendriks
medewerkster onthaal en administratie
klaartje.hendriks@ccdeadelberg.be

Peter Wijgaerts
hoofd techniek
peter.wijgaerts@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Gül Tanrikulu
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Meyrem Tanrikulu
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Vanessa Vanhout
logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Annemie Hendriks
verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Inge Geboers
ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 399 693

Liesbeth Janssens
stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Dienst Lokaal Cultuurbeleid
contactpersoon: Marij Vandenberk / Cindy Daems
cultuur@ccdeadelberg.be  / cultuur@lommel.be
www.ccdeadelberg.be / www.lommel.be

Peter Vanderkrieken
schepen van cultuur
peter.vanderkrieken@lommel.be

____________________________

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg

Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB