Sylvie Lodewijks

Bregje Iding / Peter Kluppels /Jeroen Dyck / MC Jarno Boone

Humo's Comedy Cup
  • za 7 nov ’26
    20:15 uur
    Schouwburg
    Tickets vanaf wo 10 jun ’26 19:00 uur

In Humo’s Comedy Cup 2025 stak een nieuwe lichting comedians de kop op. Uit die frisse wind kwam Bregje Iding uit Lommel als winnares naar voren. In de finale hield ze Jeroen Dyck en Peter Kluppels op gepaste afstand en bewees ze dat ze met haar scherpe, onvoorspelbare humor ook het grote publiek kan veroveren. 
Het trio gaat nu samen de baan op met een heuse finalistentour. Halve finalist en professioneel publieksopwarmer Jarno Boone is master of ceremony
 
Bregje Iding  
Bregje Iding is een grensgeval. Letterlijk, want ze groeide op in het Limburgse Lommel met een Vlaamse moeder en een Nederlandse vader. Figuurlijk, omdat ze graag balanceert tussen fictie en realiteit. In haar humor onderzoekt Bregje de absurditeit van armoede, rijkdom en privileges. Een nieuwe, klinkende naam in de comedywereld, en meteen ook de winnares van Humo’s Comedy Cup 2025
 
Jeroen Dyck  
Jeroen Dyck presenteert zichzelf als de ultieme underdog. Hij pleaset zich een weg door het leven en belandt daarbij in absurde situaties die steeds verder dreigen te escaleren. Nochtans is zoveel bescheidenheid niet nodig: hij schopte het vorig jaar tot finalist van de Lunatic Comedy Award, in het kielzog van Philippe Geubels, Lukas Lelie en Jens Dendoncker.  
 
Peter Kluppels 
Wie Peter Kluppels één keer zag optreden, vergeet hem nooit meer. Hij is niet alleen een opvallende verschijning, hij mag zich ook zonder schroom de “koning van de oneliners” noemen. Als een lawine komen zijn grappen op je af, zonder te vervelen. En net als je denkt “ik voel hem komen”, geeft hij er weer een onverwachte wending aan. Pure komische acrobatiek. 

Website Humo's Comedy Cup Finalistentour

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief