Wie is wie

Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 55 35 11
T 0032 (0)11 399 699 (nieuw nummer vanaf 01.06.2018!)
F 0032 (0)11 55 35 14
Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg #ccdeadelberg

Cindy Daems
Directeur CC De Adelberg
Diensthoofd Lokaal Cultuurbeleid
Programmator theater en muziek
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Johan De Langhe
Cultuurfunctionaris
Programmator wereldmuziek, film en dans
johan.delanghe@ccdeadelberg.be

Wim Hoekx
Cultuurfunctionaris
Programmator humor/cabaret, klassiek, muziek, familietheater en school
wim.hoekx@ccdeadelberg.be

Jan Buyens
Educatief medewerker
Programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Ilse Luyckx
Verantwoordelijke zaalverhuur en administratie
ilse.luyckx@ccdeadelberg.be

Bo Moelans
Coördinator publiek en lokaal cultuurbeleid
bo.moelans@ccdeadelberg.be

Sylvie Lodewijks
Verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
Administratief medewerkster
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be                                                   

Linda Vander Mierde
Administratief medewerkster
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
Administratief medewerkster
pauline.corens@ccdeadelberg.be

Peter Wijgaerts
Hoofd techniek
peter.wijgaerts@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
Techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
Techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
Onderhoud

Gül Tanrikulu
Onderhoud

Annemie Hendriks
Verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 55 27 33

Liesbeth Janssens
Stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Kris Verduyckt
Schepen van cultuur
kris.verduyckt@lommel.be
 

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg
Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB

Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 55 35 11
T 0032 (0)11 399 699 (nieuw nummer vanaf 01.06.2018!)
F 0032 (0)11 55 35 14
Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg #ccdeadelberg

Cindy Daems
Directeur CC De Adelberg
Diensthoofd Lokaal Cultuurbeleid
Programmator theater en muziek
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Johan De Langhe
Cultuurfunctionaris
Programmator wereldmuziek, film en dans
johan.delanghe@ccdeadelberg.be

Wim Hoekx
Cultuurfunctionaris
Programmator humor/cabaret, klassiek, muziek, familietheater en school
wim.hoekx@ccdeadelberg.be

Jan Buyens
Educatief medewerker
Programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Ilse Luyckx
Verantwoordelijke zaalverhuur en administratie
ilse.luyckx@ccdeadelberg.be

Bo Moelans
Coördinator publiek en lokaal cultuurbeleid
bo.moelans@ccdeadelberg.be

Sylvie Lodewijks
Verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
Administratief medewerkster
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be                                                   

Linda Vander Mierde
Administratief medewerkster
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
Administratief medewerkster
pauline.corens@ccdeadelberg.be

Peter Wijgaerts
Hoofd techniek
peter.wijgaerts@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
Techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
Techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
Onderhoud

Gül Tanrikulu
Onderhoud

Annemie Hendriks
Verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 55 27 33

Liesbeth Janssens
Stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Kris Verduyckt
Schepen van cultuur
kris.verduyckt@lommel.be
 

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg
Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB