Wie is wie



Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg 

Cindy Daems
Directeur CC De Adelberg
Diensthoofd Lokaal Cultuurbeleid
Programmator muziek en dans
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Wim Hoekx
Cultuurfunctionaris
Programmator humor, klassiek, muziek, familietheater en school
wim.hoekx@ccdeadelberg.be

Bo Moelans
Cultuurfunctionaris
Programmator theater, jongeren, school
Publiekswerking
bo.moelans@ccdeadelberg.be

Jan Buyens
Educatief medewerker
Programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Marij Vandenberk
Coördinator publiek en lokaal cultuurbeleid
marij.vandenberk@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
Verantwoordelijke zaalverhuur en administratie (a.i.)
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be 

Sylvie Lodewijks
Verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be                                             

Linda Vander Mierde
Administratief medewerkster
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
Administratief medewerkster
pauline.corens@ccdeadelberg.be

Peter Wijgaerts
Hoofd techniek
peter.wijgaerts@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
Techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
Techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Gül Tanrikulu
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Meyrem Tanrikulu
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Vanessa Vanhout
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Annemie Hendriks
Verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 55 27 33

Inge Geboers
Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 55 27 33

Liesbeth Janssens
Stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Dienst Lokaal Cultuurbeleid
Contactpersoon: Marij Vandenberk / Cindy Daems
cultuur@ccdeadelberg.be  / cultuur@lommel.be
www.ccdeadelberg.be / www.lommel.be
 

Peter Vanderkrieken
Schepen van cultuur
peter.vanderkrieken@lommel.be

Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg

Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB



Cultuurcentrum De Adelberg
Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facebook: Cultuurcentrum De Adelberg
Instagram: CC De Adelberg 

Cindy Daems
Directeur CC De Adelberg
Diensthoofd Lokaal Cultuurbeleid
Programmator muziek en dans
cindy.daems@ccdeadelberg.be

Wim Hoekx
Cultuurfunctionaris
Programmator humor, klassiek, muziek, familietheater en school
wim.hoekx@ccdeadelberg.be

Bo Moelans
Cultuurfunctionaris
Programmator theater, jongeren, school
Publiekswerking
bo.moelans@ccdeadelberg.be

Jan Buyens
Educatief medewerker
Programmator vorming
jan.buyens@ccdeadelberg.be

Marij Vandenberk
Coördinator publiek en lokaal cultuurbeleid
marij.vandenberk@ccdeadelberg.be

Debby Mannaerts
Verantwoordelijke zaalverhuur en administratie (a.i.)
debby.mannaerts@ccdeadelberg.be 

Sylvie Lodewijks
Verantwoordelijke communicatie
sylvie.lodewijks@ccdeadelberg.be                                             

Linda Vander Mierde
Administratief medewerkster
linda.vandermierde@ccdeadelberg.be

Pauline Corens
Administratief medewerkster
pauline.corens@ccdeadelberg.be

Peter Wijgaerts
Hoofd techniek
peter.wijgaerts@ccdeadelberg.be

Kevin Van Hout
Techniek
kevin.vanhout@ccdeadelberg.be

Johnny Bastiaens
Techniek
johnny.bastiaens@ccdeadelberg.be

Maarten Scheefnels
Techniek
maarten.scheefnels@ccdeadelberg.be

Diane Monten
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Gül Tanrikulu
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Meyrem Tanrikulu
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Vanessa Vanhout
Logistiek
logistiek.ccdeadelberg@lommel.be

Annemie Hendriks
Verantwoordelijke Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 55 27 33

Inge Geboers
Ateliers voor Overdag
avo@lommel.be
T 0032 (0)11 55 27 33

Liesbeth Janssens
Stadsbeiaardier
jliesbeth@telenet.be

Dienst Lokaal Cultuurbeleid
Contactpersoon: Marij Vandenberk / Cindy Daems
cultuur@ccdeadelberg.be  / cultuur@lommel.be
www.ccdeadelberg.be / www.lommel.be
 

Peter Vanderkrieken
Schepen van cultuur
peter.vanderkrieken@lommel.be

Adelbergpark 1
BE-3920 Lommel
T 0032 (0)11 399 699

Facturatieadres:
Stad Lommel
IVA De Adelberg

Hertog Janplein 1, 3920 Lommel
BTW 207.473.102
IBAN: BE73 0910 1980 0860
BIC: GKCCBEBB