Een topvoorstelling met mime, acrobatie, bijzondere effecten en klassieke muziek.
Vivaldi, Strauss en Bach staan op het programma, maar in deze voorstelling zijn de muzikanten verrassend genoeg... twee clowns!
Les Rois Vagabonds, ‘dichters in actie’ volgens schrijver Henri Miller, zijn een vreemd stel. Een mooie, in-witte-poederdoos-gevallen aristocrate, met viool en 17de-eeuwse pruik, ontmoet een onhandige boerenkinkel. Met rode neus, schmink en extravagante kostuums laten ze het publiek lachen, maar tegelijk tonen ze iets diepers. Ze nemen je mee in een verhaal over het leven, over onze menselijke onhandigheden, verdriet en blijdschap, de liefde en de dood. Ze tonen ons zo een stukje van ons ‘mens’-zijn.
Laat je dus niet in het ootje nemen. Deze clowns zijn niet van gisteren. Het zijn top-mimespelers, geniale komieken, hilarische acrobaten en virtuoze muzikanten. In 2013 wonnen ze de Publieksprijs in Avignon en sindsdien toeren ze de wereld rond met hun Concerto pour deux clowns.
Credits
Van & met: Julia Moa Caprez & Igor Sellem
Techniek: Sacha Pinget & Florian Euvrard
-
do
04/05/2023 20:15
- Prijs:
€ /15,00 € 12,00 - Locatie: CC De Adelberg, Schouwburg
- Deze voorstelling is bijzonder leuk voor iedereen vanaf 10 jaar!