TheaterMalpertuis/Piet Arfeuille
Are you ready, are you ready for love?
In een niet nader genoemde grootstad vat een jonge man een platonische liefde op voor de vrouw die in het appartement naast hem woont. Een tussenmuur scheidt hen van elkaar. Langzamerhand krijgt zijn romantisch verlangen een ziekelijk en obsessioneel karakter.
In 2005 maakte Piet Arfeuille het tragikomische en bijzonder indringende Are you ready, are you ready for love?. Vijf jaar later wordt de voorstelling, die in het parcours van Arfeuille inmiddels een cultstatus heeft, hernomen.
In Are you ready, are you ready for love? is de hand van Arfeuille duidelijk voelbaar als bekwaam verhalenverteller en poëticus. De voorstelling is zowel spannend, opwindend als intimistisch en poëtisch om naar te kijken.
Uit de pers:
Arfeuille lijkt de verwachtingen waarmee we naar theater gaan en hoe we kijken grondig te willen verstoren. In Ready zijn er geen rechtstreekse dialogen, geen botsende karakters, geen traditionele plot, geen psychologische ontwikkeling. Vanuit de vormgeving ontstaat het dramatische effect: je kijkt naar een splitscreen van synchrone werelden, wordt voyeur en als derde personage in het stuk ingelijfd… Traag en expliciet webcamtheater… Een latente spanning die op een vreemdsoortige harmonie uitloopt. Je blijft geboeid en begerig kijken. (Jan De Smet in De Morgen)
Tekst en regie: Piet Arfeuille
Spel: Arjan Duine & Tanya Zabarylo
Vormgeving: Piet Arfeuille, Leon Vranken & Sascha van Riel
Trailer: Are you ready, are you ready for love?
Interesse in TheaterMalpertuis/Piet Arfeuille of Theater in het algemeen? Kijk dan zeker ook eens naar de volgende voorstellingen:
| M | D | W | D | V | Z | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |
Sluiting balie
Gisteren toegevoegd om 15.53 uur
De balie van het cultuurcentrum is gesloten op donderdag 17 mei én vrijdag 18 mei 2012. Reserveren voor het concert van Frank Boeijen kan via reservaties@ccdeadelberg.be , via de website of zaterdag vanaf 19 uur aan de balie. ...
Recente nieuwsbrieven
Blijf op de hoogte
Wens je steeds op de hoogte te blijven van onze activiteiten en laatste nieuwtjes? Schrijf je dan zeker in voor onze elektronische nieuwsbrief of abonneer je op de RSS feed. Op die manier hoef je helemaal niets te missen van wat er gebeurt in en rond Cultuurcentrum De Adelberg!
Brochures
Download hier het programma-overzicht seizoen 2011-2012. Onze seizoensbrochure nog niet ontvangen? U kan ze telefonisch (011/55 35 11) of via een eenvoudig mailtje aanvragen. Ook de filmbrochure, de vormingsbrochure, de folder ‘Noorderklanken’ en de familiefolder zijn beschikbaar. En ook die kan je uiteraard aanvragen.